fbpx

Çmimi 73,904 

  • Sipërfaqja totale93.55 m2
  • Sipërfaqja neto79.33 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët14.22 m2
  • Tipologjia2+1
  • OrientimiPerëndim

Apartament 2+1 për shitje në projektin Univers City. I organizuar nga dy dhoma gjumi, një ambient dite për banim dhe ndenje si dhe dy tualete. Ofron ambient shumë komod për një jetesë të mirë dhe të rehatshme. Apartamenti është me pamje nga brenda Godinës.

Ndrysho katin