fbpx

Çmimi 121,499 

 • Sipërfaqja totale119.64 m2
 • Sipërfaqja neto101.45 m2
 • Sipërfaqja e përbashkët18.19 m2
 • Verandë24.85 m2
 • Tipologjia2+1
 • OrientimiVeri-Lindje

Apartament 2+1 tek Univers City. Ky apartament është i organizuar me dy dhoma gjumi, një tualet, një ambient gatimi/ndenje dhe një verandë ku mund të shijoni privatësinë dhe komoditetin që ofron ambienti.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 0Katin 0

Ndrysho katin

3-min

NDËRTUESI

Progeen shpk është një shoqëri ndërtimi e themeluar në vitin 2013 e cila kryen veprimtarinë e saj si investitore në tregun e godinave të banimit por edhe si kontraktore e përgjithshme me referenca të shkëlqyera punësh për shoqëri e organizata ndërkombëtare.

KONTAKT

Progeen shpk
shitje@progeen.com
+355 69 241 6615
+355 69 707 1246

Zyrat: Rr. Shyqyri Bërxolli,
Pallati Intercosat. Ap.36B. Tiranë / Albania”

Na kontaktoni

  Pranoj që të dhënat e mësipërme të ruhen.

  BROSHURA

  © 2022 Progeen shpk. All Rights Reserved.

  Made by BePro