fbpx

Çmimi 68,019 

  • Sipërfaqja totale65.00 m2
  • Sipërfaqja neto57.11 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët7.89 m2
  • Verandë35.90 m2
  • Tipologjia1+1
  • OrientimiLindje

Apartament 1+1 në shitje në projektin Univers City me organizim shumë të mirë. Apartamenti përbëhet nga një dhomë ndenje me ambient gatimi dhe ngrënie, një dhomë gjumi e bollshme, tualet dhe një verandë të shfrytëzueshme.

Ndrysho katin