fbpx

Çmimi 101,848 

  • Sipërfaqja totale96.03 m2
  • Sipërfaqja neto84.38 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët11.65 m2
  • Verandë56.35 m2
  • Tipologjia2+1
  • OrientimiLindje

Apartament 2+1 në katin 0 të Godinës 3. Është i organizuar me një ambient gatimi/ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një verandë te bollshme me orientim nga Jug-Lindja.

Ndrysho katin