fbpx

Çmimi 92,295 

  • Sipërfaqja totale91.07 m2
  • Sipërfaqja neto80.02 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët11.05 m2
  • Verandë42.97 m2
  • Tipologjia2+1
  • OrientimiPerendim

Apartament 2+1 në shitje në kompleksin Univers City. Një nga tipet më të veçanta të apartamenteve, pasi ofron sipërfaqe verande, duke sjellë ndjesinë e shtëpisë private ne një pallat. Apartamenti është i mirë-organizuar me një ambient ndenje/gatimi me akses në verandë, me dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Ndrysho katin