fbpx

Çmimi 72,811 

  • Sipërfaqja totale86.68 m2
  • Sipërfaqja neto75.52 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët11.16 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati8
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 2+1 në shitje në kompleksin Univers City. Ky apartament është I organizuar me dy dhoma gjumi, dy tualete, një ambient për ndenje dhe gatim, si dhe një ballkon në një prej dhomave të gjumit. Apartamenti ka në Veri-Perëndim.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 1

Harta e katit

Ndrysho katin