fbpx

Çmimi 83,812 

  • Sipërfaqja totale83.39 m2
  • Sipërfaqja neto71.11 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët12.28 m2
  • Verandë37.64 m2
  • Tipologjia2+1
  • OrientimiJug-Lindje

Apartament 2+1 tek Univers City. Ky apartament është i organizuar me dy dhoma gjumi, një tualet, një ambient gatimi/ndenje dhe një verandë ku mund të shijoni privatësinë dhe komoditetin që ofron ambienti.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 0

Ndrysho katin